Misja i strategia | Malta Premium – maltapremium

Misja i strategia

Misją firmy Malta Premium Sp. z o.o. to osiągnięcie pozycji lidera w dostawach produktów delikatesowych oraz usług serwisowych na najwyższym poziomie. Dla sprostania rosnącym potrzebom rynku rozwijamy programy usług merchandisingowych – czym uzupełniamy naszą ofertę w zakresie produktów premium. Nasze niestandardowe podejście do sprzedaży pozwala nam oferować optymalne rozwiązanie dla każdego klienta.

„Być najlepszym”- to wyzwanie, któremu codziennie stawiamy czoło. Umiejętnie łączymy innowacyjność i aktywność. W strategii Malty Premium Sp. z o.o. najważniejsze jest by w traktowaniu klientów myśleć jak klient, dzięki temu możemy szybko i skutecznie odpowiadać na potrzeby rynku. Priorytetem dla Spółki jest budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz łatwość we współpracy z nami. Spółka planuje dalszy rozwój w oparciu o rynek produktów detalicznych, nowe rynki zbytu oraz nowoczesne narzędzia pracy.

Do sprzedaży produktów podchodzimy kompleksowo. Wiemy, że prawidłowo wdrożony asortyment do sieci, odpowiednie zarządzanie budżetem marketingowym oraz usługi merchandisingowe dadzą najlepsze efekty w budowaniu satysfakcji dostawców oraz odbiorców.